Aktuality

Slovenská predpremiéra Maserati Levante na Motosalóne Bory

Motoexpozíciu bude tvoriť viac než 130 modelov vozidiel. Vystavené budú autá, motorky, športové lietadlo a lode, a na vyhliadkové lety bude pripravený vrtuľník. Prehliadka motorových vozidiel odštartuje budúci víkend. Luxusné značky ako Ferrari či Cadillac predvedú známe modely, vystavovať budú však napríklad aj Mercedes a BMW, ktoré ukáže model i8, obdivovať budete môcť aj Lamborgini Aventador. Za motorky to budú obľúbené Harley Davidson, Yamaha, Suzuki a Kawasaki. Upúta aj športové auto s pretekárskymi ambíciami Brutal, ktorý dokáže zrýchliť z 0 na 100 km/h za menej ako 3,9 sekundy. U nás ešte nepredstavené Maserati Levante, ktoré svet uzrel ešte len tento rok v Ženeve, prvé SUV tejto značky, určite poteší milovníkov priestorovosti a aerodynamiky. Zaujímavosťou budú tiež ručne vyrábané motocykle slovenských fyzikálnych chemikov s názvom Furkamotors a model Cadillac Escalade, osemmiestne americké SUV.

Slovenská predpremiéra Maserati Levante na Motosalóne Bory

Pre tých, ktorí si chcú Motosalón obzrieť aj zhora, pristane v Bory Mall vrtuľník a návštevníci budú môcť zažiť vyhliadkové lety ponad Bratislavu. Súčasťou podujatia bude aj Zóna profesionálov z magazínu auto motor a šport , kde sa dozviete cenné rady od motoristických expertov a porozprávate sa o novinkách v automobilovom priemysle. Odborníci budú poskytovať rady ohľadom porovnania jednotlivých automobilov a ich parametrov, a odporučia tak návštevníkom napríklad vhodný typ auta. Mladí návštevníci nákupno-zábavného centra si môžu dokonca „zašoférovať“ v naozajstných autách s lektormi z autoškoly a odniesť si domov detský vodičák.

Slovenská predpremiéra Maserati Levante na Motosalóne Bory

Prehliadka vozidiel cestnej, vodnej a leteckej dopravy na tému ZEM, VODA A VZDUCH je tu pre všetkých, ktorí si nenechajú ujsť ani jednu motoristickú výstavu. Počas celého víkendu sa Bory Mall bude ozývať zvukom motorov a zábavy, pretože návštevníci si zadarmo budú môcť dopriať zážitok z rozmanitej výstavy, Motosalónu Bory.

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie