MOTOCYKLE

Potichu do ulíc / Novinky od ZERO

Zero SR-F
Zero SR-F

Chcel svetu ponúknuť motocykel, ktorý bude najčistejšou esenciou jazdy. A touto myšlienkou sa spoločnosť riadi dodnes. V súčasnosti ide o najdlhšie pôsobiacu a najstabilnejšiu spoločnosť svojho druhu na svete, a nie nadarmo má prezývku Tesla medzi motocyklami. Všetky kľúčové komponenty ako batéria, motor a šasi si vyvíja a vyrába Zero Motorcycles samostatne, alebo v spolupráci s najlepšími hráčmi na trhu a neustále zvyšujú latku vo svojej divízii. Dôkazom toho je súčasná ponuka deviatich modelov na troch platformách určených do terénu aj na cesty.

Zero FX
Zero FX

Začína sa v teréne

Základná platforma XMX ponúka modely FX a FXE. Model FX vďaka vysokému výkonu a hmotnosti 130 kilogramov v sebe spája výhody plnokrvného endura spolu s ľahkosťou a hravosťou. Z lesných ciest a motokrosovej dráhy sa môžete vydať do mesta a späť vďaka kombinovanému dojazdu cez 100 km. Elektromotor ponúka maximálny výkon 33 kW (45 k), čo je porovnateľné s motocyklami z kategórie s objemom 450 cm3 , avšak vďaka elektromotoru máte ihneď k dispozícii maximálny krútiaci moment 106 Nm. Duálne nabíjanie vám umožní nabiť batériu s kapacitou 7,2 kWh za tri a pol hodiny s minimálnymi nákladmi. Všetky modely Zero Motorcycles je možné prepojiť s mobilnou aplikáciou, ktorá umožní širokú škálu personalizovaného nastavenia a monitoringu.

Pokračujeme na ceste

S platformou SDS opúšťame polia malých motocyklov a s modelmi S, DS a DSR sa dostávame na ihrisko silných motocyklov určených na ceste aj mimo nej. Motor Z-Force ponúka maximálny výkon 52 kW (70 k) a 146 Nm krútiaceho momentu. Inak povedané – na 100 km/h ste za necelých 5 sekúnd! Batéria s kapacitou 14,4 kWh zaručuje kombinovaný dojazd 170 kilometrov a pri využití najvýkonnejšej nabíjačky, ktorú spoločnosť ponúka, vám nabíjanie zaberie okolo 2 hodín. Z bežnej zásuvky je nabíjanie otázkou necelých 6 hodín. Každý z modelov je možné osadiť širokou škálou originálneho príslušenstva.
Zero SR-F
Zero SR-F
Zero DSR/X
Zero DSR/X

Je to ostré

Najvýkonnejšia platforma FST ponúka parametre radiace modely SR, SR/S, SR/F a DSR/X do kategórie superbikov, ktoré vás vďaka svojmu vyzývavému dizajnu a jazdným vlastnostiam bezpochyby zaujmú. Hmotnosť okolo 230 kilogramov, maximálny výkon 82 kW (112 k), krútiaci moment 190 až 225 Nm a maximálna rýchlosť cez 200 km/h, ktoré dosiahnete za necelých 9 sekúnd, vám zaručia nezabudnuteľný zážitok. Toto všetko je výsledok spolupráce najnovšieho motora Z-Force 75-10X s doposiaľ najväčšou batériou s kapacitou 17,3 kWh. Platformy SDS a FST je možné dovybaviť príslušenstvom pre vyšší dojazd alebo rýchlejšie nabíjanie.

Ako výhradný distribútor ponúkame aktívne služby zákazníkom, autorizovaný servis, testovacie jazdy, konzultácie a mnoho ďalšieho. Neváhajte navštíviť náš showroom na adrese Ořešská 939/55 v pražských Řeporyjích a pre viac informácií navštívte web www.zeromotorcycle.sk.