Aktuality

Majstri cukrári vytvorili čokoládový model podľa Lexusu UX, váži až 80 kg!

Vytvoriť karosériu Lexusu UX vôbec nie je ľahká úloha. Moderný dizajn auta je plný ostrých línií a nekonvenčných tvarov. Ale tí najlepší nemaju strach pred výzvami. Netypickej úlohy sa chopila firma Neuhaus, ktorá už viac ako 150 rokov vyrába najlepšie výrobky z čokolády a je to tiež vynálezca belgických praliniek.

Lexus UX 250h z čokolády (2019)

Tak vznikol čokoládový UX 250h dlhý vyše metra a vyrobený z 80 kg najkvalitnejšej belgickej čokolády s certifikátom UTZ. Dvaja majstri ručne tvorili toto cukrárske veľdielo na kolesách až 160 hodín.

Sladký UX vzbudzuje nadšenie detailami - predstavitelia Neuhaus precízne zachytili dokonca aj ráfiky a dezén pneumatík. Nikto nemá pochybnosti, že ich práca je hodná najlepších majstrov Takumi Lexusu, ktorí sa každodenne usilujú o kvalitu každého detailu automobilov japonskej značky.

Dovidenia v Bruseli

Lexus UX 250h z čokolády (2019)

Čokoládový UX 250h je umiestnený v salóniku značky Lexus na letisku v Bruseli a bude tam až do konca septembra. Výnimočný model bol vytvorený špeciálne na oslavu prvého výročia salónika Lexus. Od apríla 2018 navštívilo toto miesto viac ako pol milióna hostí a salónik získal titul najlepšieho letiskového salónika v Európe.

Prečítajte si aj:


V Bruseli majú luxusný salónik od Lexusu, patrí medzi najlepšie v Európe, tvrdia boháči

VIDEOTEST: Lexus UX 250h (2019) hotová oáza pokoja?

Redakcia


Lexus UX 250h z čokolády (2019)

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie