Aktuality

VIDEO: Americký animák si urobil drsnú srandu z vodičov Tesly

Hlavne keď si pravidelne vystrelia zo známych ľudí. Tentokrát si americký animovaný seriál Paradise PD zobral na mušku vodičov Tesly a generálneho riaditeľa Elona Muska.

Paradise PD, Elon Musk
Paradise PD, Elon Musk

A niet divu, keď už istá porno séria bola natočená aj v týchto autách. O jazdu sa počas "aktu" postaral autopilot.

Prečítajte si aj:


O seriály Paradise PD

Radí sa medzi animované komediálne seriály pre dospelých. Od roku 2018 je vysielaný v platforme Netflix. Dej sa odohráva okolo policajného oddelenia v mestečku Paradise. Vyznačuje sa hlavne čiernym, sexuálnym a drsným humorom. Vznikol ako pokračovanie podobného seriálu z prostredia ochranárov národného parku Brickleberry, ktorý bol pôvodne vysielaný na kanály Comedy Central, ten ho ale po tretej sérii zrušil.
Rád skúšam nové veci a neznášam jednoliatý spôsob života. Práve vďaka tomu som sa dostal aj k písaniu článkov. V novinárskej branži sa pohybujem od roku 2015, začínal som ako kameraman a redaktor v košickej regionálnej televízií Naša (ktorá sa neskôr preorientovala na Košice:Dnes). 90% svojho času venujem video-tvorbe a fotografii, no popritom sa rád uvoľním aj pri ďalších kreatívnych prácach.

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie

Test Kia XCeed 1.6 T-GDi A7 DCT (foto: PANER 2020 pre auto motor a šport)
Testy

Test Kia XCeed 1.6 T-GDi A7 DCT: Miss Kia

Už ste počuli o tom, že dizajn predáva? A že o autách to platí viacnásobne? A veríte tomu? Ak áno, tak vám je jasné to isté čo nám. Že Kia XCeed vám začne robiť radosť už vtedy, keď sa na ňu budete pozerať. A s najsilnejším benzínovým motorom? Ešte viac.