Aktuality

Toto je Frederika Kurtulíková z Bratislavy, 4. finalistka Miss Drive 2019. Pozrite jej video.

Frederika Kurtulíková

Hyundai Miss Drive č. 4: Frederika Kurtulíková (Bratislava)

Svoju prihlášku do súťaže Miss Slovensko poslala tento rok ako prvá. Kedysi tancovala v profesionálnej skupine a od 17 rokov sa aktívne venuje modelingu. Plynulo hovorí angličtinou, ale dohovorila by sa aj po španielsky či francúzsky.

Vek: 24
Výška: 176 cm
Povolanie: Modeling
Znamenie: panna

Hlasuje za Frederiku na stránke MissDrive.sk


Miss Drive 2019 je sprievodnou súťažou aktuálneho ročníka najslávnejšej slovenskej súťaže krásy Miss Slovensko 2019, ktorej hlavným automobilovým partnerom je značka Hyundai. Ako každý rok, aj tentokrát sa prostredníctvom hlasovania uchádza o priazeň verejnosti dovedna 12 finalistiek, ktoré sa nesnažia osloviť prvoplánovo iba krásou, ale aj svojou osobnosťou a charizmou.

Hlasovať za svoju MISS DRIVE 2019 môžete hlasovať výhradne na webovej stránke MissDrive.sk. Vďaka svojmu hlasu pre jednu z 12 finalistiek sa môžete zapojiť do súťaže o hodnotnú výhru: HYUNDAI i30 FASTBACK!

Prečítajte si aj:


Je Hyundai i30 Fastback naozaj praktický? Toto sme zistili!

Martin Šebesta


Hlasujte za Miss Drive 2019 a vyhrajte Hyundai i30 Fastback

Erik Stríž
Erik Stríž je redaktorom magazínu Autoviny.sk a časopisu auto motor a šport. Pripravuje témy, aktuality a testy automobilov. V mediálnej oblasti sa pohybuje od roku 2007, okrem konvenčných auto-moto tém sa venuje aj problematike udržateľnej mobility, technológiám a dizajnu.

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie