Aktuality

Vyberte najkrajšiu Miss Drive a vyhrajte Hyundai i30 Fastback! Súťaž sa čoskoro uzatvára!

Finalistky súťaže MISS SLOVENSKO 2019, teda aj MISS DRIVE 2019

Vyberte si svoju Miss Drive 2019 a vyhrajte Hyundai i30 Fastback na celý týždeň!

Dobré autá a ženská krása k sebe patria už od nepamäti. Nie je preto žiadnym prekvapením, keď sa tieto dva úžasné svety spájajú.

Aj tento rok sa slovenskí fanúšikovia dobrých áut tešia zo súťaže Miss Drive, ktorá je práve spojením dvoch uvedených svetov - verejnosť môže hlasovať za svoju Miss Drive a zároveň sa zúčastniť súťaže o skvelý Hyundai i30 Fastback na celý jeden týždeň. Vďaka moderným technológiám stačí veľmi málo - iba niekoľko klikov na webe MissDrive.sk.

Magazíny auto motor a šport a Autoviny.sk sú exkluzívnym mediálnym partnerom súťaže Miss Drive 2019.

Octavia má problém, volá sa Hyundai i30 Fastback!

Miss Drive 2019 je sprievodnou súťažou aktuálneho ročníka najslávnejšej slovenskej súťaže krásy Miss Slovensko 2019, ktorej hlavným automobilovým partnerom je značka Hyundai. Ako každý rok, aj tentokrát sa prostredníctvom hlasovania uchádza o priazeň verejnosti dovedna 12 finalistiek, ktoré sa nesnažia osloviť prvoplánovo iba krásou, ale aj svojou osobnosťou a charizmou.

Hlasovať za svoju MISS DRIVE 2019 môžete hlasovať výhradne na webovej stránke MissDrive.sk. Vďaka svojmu hlasu pre jednu z 12 finalistiek sa môžete zapojiť do súťaže o hodnotnú výhru: HYUNDAI i30 FASTBACK!

Hlasujte za Miss Drive 2019 a vyhrajte Hyundai i30 Fastback

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie