Aktuality

SÚŤAŽ TÝŽDŇA o exkluzívnu vstupenku pre 2 osoby na FIA CEZ OMV MaxxMotion Rallycross!

Motoristický denník Autoviny.sk a najčítanejší motoristický časopis auto motor a šport vyhlasujú súťaž o exkluzívnu vstupenku pre 2 osoby na FIA CEZ OMV MaxxMotion Rallycross, ktoré sa uskutočnia v dňoch 30. - 31.3.2019 na Slovakia Ringu v Orechovej Potôni. Zapojenie sa do súťaže je už tradične veľmi jednoduché, stačí správne zodpovedať otázku súvisiacu s aktuálnym vydaním časopisu auto motor a šport č. 3/2019.

Nepremeškajte ani mimoriadnu ponuku: v aktuálnom čísle auto motor a šport č. 3/2019 nájdete aj jednu vstupenku na FIA CEZ OMV MaxxMotion Rallycross. Vstupenka je pre 1 osobu na všetky tribúny + vstup do paddocku.

Exkluzívna vstupenka v tejto súťaži ponúka oveľa viac: je pre 2 osoby, vstup na ľubovoľnú tribúnu + vstup do MALKIA Parku + vstup do vojenského múzea.


Súťažná otázka znie:

Koľko ľudských životov zachránili prísnejšie testy EURONCAP?


Odpoveď nájdete v aktuálnom vydaní auto motor a šport č. 3/2019, ktorý je práve v predaji!

POZOR: Odpovedajte výlučne prostredníctvom komentára pod týmto článkom najneskôr do piatka 8.3.2019 12:00 hodiny. V rovnaký deň vyžrebujeme náhodne jedného zúčastneného, ktorý v prípade správneho zodpovedania súťažnej otázky vyhrá exkluzívnu vstupenku pre dve osoby. Meno výhercu zverejníme v samostatnom príspevku a bude kontaktovaný prostredníctvom Facebooku v deň vyhlásenia výsledkov súťaže.

Prečítajte si aj:


Úplne nový auto motor a šport č. 3/2019 je už v predaji

ERIK STRÍŽ


Kedy a kde sa dá kúpiť marcové číslo auto motor a šport?

Marcové vydanie časopisu auto motor a šport č. 3/2019 bude v predaji od pondelka 18.2.2019 na celom území Slovenskej republiky za nezmenenú cenu 3,30 €. Časopis kúpite na predajných miestach, kde sa predávajú tlačoviny: v super a hypermarketoch, trafikách, na čerpacích staniciach. S každým zakúpeným časopisom získate novú vstupenku, pričom ich počet nie je obmedzený.

ⓘ Ak máte záujem o predplatné časopisu, prejdite na stránku Predplatné auto motor a šport.


Ako sa dostať na Slovakia Ring?

Na Slovakia Ring je najlepšie prísť vlastným autom, ale môžete využiť aj vlakové a autobusové spojenia. Ak idete vlastným autom, Slovakia Ring nájdete 6 km od obce Orechová Potôň, 30 minút od Bratislavy po ceste 572 smer Dunajská Streda.

Vlaková stanica v Orechovej Potôni sa nachádza 5 km od okruhu Slovakia Ring. Na vybrané podujatia je k dispozícii kyvadlová doprava autobusmi, pre zistenie aktuálneho trafikonu je potrebné sledovať Slovakia Ring na Facebooku.


Rally Cross v kocke:

Jazdí sa na krátkych tratiach, ktoré sú kombináciou asfaltu a nespevneného povrchu - tzv. šotoliny.

Od jazdcov si vyžaduje precíznosť kvôli nesmierne odlišnej adhézii povrchu a zároveň odvahu spojenú s talentom a skúsenosťami.

Predsa len ide o kontaktný šport, v ktorom majú jazdci iba niekoľko krátkych kôl na to, aby zvíťazili.

Vyraďovacím systémom sa potom tí najlepší stretnú vo veľkom finále.


Všetky informácie o FIA CEZ OMV MaxxMotion Rallycross


Štatút súťaže – termín 1.3.2019 – 8.3.2019

  • termín konania súťaže : 1.3.2019 (17.00 hod) do 8.3.2019 (12:00 hod)

  • termín vyhlásenia výhercov súťaže : 8.3.2019 (10:00 hod)

  • podmienky zapojenia sa do súťaže: Odpoveď na súťažnú otázku v termíne konania súťaže

  • súťažná otázka: Koľko ľudských životov zachránili prísnejšie testy EURONCAP?

  • špecifikácia ceny: Exkluzívna vstupenka pre 2 osoby na ME v Rallycrosse na termín 30.-31.3.2019 (vstup na ľubovoľnú tribúnu) + vstup do MALKIA Parku + vstup do vojenského múzea)

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie