Úplne sa zbláznil: Pozrite, aké extrémne vozidlá na mieru vlastní Shaquille O'Neal!

10.08.2018
Profesionálni športovci sú platení v miliónoch. Milujú to, čo robia, ale radi aj jazdia na kvalitných, športových autách. Mnohí z nich majú od luxusných domov až po tie najexkluzívnejšie autá na svete.
Extravagantný Shaquille O'Neal

Shaquille O'Neal je podnikateľ a bývalý basketbalista, považovaný za jedného z najväčších hráčov NBA všetkých čias. Je piaty hráč s najvyšším celkovým počtom bodov a v súčasnosti športovým analytikom televíznej show "Inside the NBA". Čomu sa však venuje, keď práve nie basketbalu? No predsa svojím výstredným vozidlám. Predstavíme vám tie najextravagantnejšie z nich.

Chooper pre veľkých

Shaq naozaj vie, čo to znamená jazdiť na klasických strojoch, má totiž vlastný Chopper Trike, ktorý mu vyrobili na mieru. Trvalo to zhruba rok. A práce sa ujal svetoznámy Paul Teutul Sr, ktorý mu skoro z bicykla urobil motorku! Celý je pochrómovaný a má dokonca logo Supermana priamo na riadidlách.

Extravagantný Shaquille O'Neal

Ufónsky Polaris Slingshot

Mnoho ľudí si prerobilo svoj Polaris Slingshot, ale Shaq išiel úplne do extrému. Pridal viac sedadiel, zväčšil rámy, desiatky reproduktorov namontoval všade, kam sa dalo. Nám sa však prerábka páči. A vám?

Zdroj: autoexpress.co.uk