Aktuality

Interiér nového Mercedesu GLE odhalený! Pozrite si tajné fotografie

Na nemeckom fóre značky Mercedes-Benz sa objavili prvé neoficiálne fotografie interiéru, ktorý by mohol patriť budúcim generáciám modelov GLE a GLE Coupe. Ani tieto modely sa nevyhnú digitalizácii a automobilka ponúkne zákazníkom najnovšie rozhranie MBUX z Triedy A s podporou hlasového ovládania. Odkaz na najmenší model nachádzame aj pri pohľade na totožný panel klimatizácie. Inak tvarované budú centrálne výduchy s obdĺžnikovým vzhľadom, terénne schopnosti majú cestujúcim pripomínať masívne madlá na stredovom tuneli.

Novinka by sa mala oficiálne predstaviť ešte koncom tohto roka, pravdepodobne na autosalóne v L.A.

Peter Orosz
Ak čítate tento text, tak som vás buď veľmi dobre rozosmial, alebo poriadne naštval. To ma teší, pretože automobily sú aj o subjektívnych pocitoch a emóciách, ktoré sa nebojím prezentovať. Bezduché parafrázy tlačových správ budete musieť hľadať niekde inde.
Okrem znižovania amortizačnej hodnoty mojej klávesnice písaním článkov, venujem svoju pozornosť aj amatérskemu filmu a cestovaniu.

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie

image
Testy

TEST: Peugeot 508 1.6 THP GT - Leví kráľ

Hovorí sa, že medzi odvahou a hlúposťou existuje len veľmi tenká hranica, na ktorej práve teraz balancuje aj automobilka Peugeot. Budeme na nový Peugeot 508 v budúcnosti spomínať ako na záchrancu strednej triedy, alebo sa z neho v tieni obľúbených SUV stane neúspešný prepadák?