Plyšáky na palube: Vozia sa s nami častejšie ako členovia rodiny! Viete, akú chlpatú hračku v aute nemôžete voziť? (FOTO)

Jazdíte často autom s deťmi, alebo by ste sami pre seba chceli mať v aute nejakú plyšovú hračku? V ponuke je veľa rôznych plyšáčikov, no nie každý spĺňa kritéria pre bezpečnosť na palube.
Vydané Text: 

Zdroj: Pinterest
Pokiaľ si budete chcieť dať na prednú plubovku veľkého sediaceho medvedíka, policajt vám asi prehovorí do duše. Plyšová hračka nesmie zakrývať žiadny výhľad von z auta. Aj preto sa predávajú plyšáky do áut, ktoré nie sú vysoké, ide skôr o sediace alebo ležiace zvieratká ako je levica alebo tiger, ktoré si môžete dať za okno. Plyšáky do auta majú aj ďalšiu pridanú funkciu, dá sa na nich aj sedieť. Pozrite sa do galérie oplyšovaných áut, niektoré pravidlá o bezpečnosti rozhodne nespĺňajú.
Pokračujte na ďalší príspevok »FOTOGALÉRIA

V Bratislave dnes odštartovala výroba nového Superbu, pozrite sa do zákulisia výroby závode VW Slovakia

  • Nový Superb Combi sa vyrába súčasne s VW Passat Combi, neskôr sa do programu produkcie pridá aj Superb vo verzii liftback.

     Závod Volkswagen Slovakia sa pre spustenie výroby dôležitých modelov výrazne modernizoval, investícia do projektu Beta+ obnáša stovky miliónov eur. V rámci prípravy na sériovú produkciu sa vyrobilo až do dvetisíc kusov nového Superbu Combi.
  • Nabitá ponuka

    Slovenský Mercedes prišiel s neodolateľnou ponukou. Do ceny elektromobilov zahrnul nabíjací kredit, poistenie, financovanie aj nabíjací set

  • Poistenie na 2 roky, flexibilný systém nabíjania Pro, kredit na nabíjanie, predĺženú záruku na 6 rokov alebo do 90 000 km a zvýhodnené financovanie sú teraz v cene každého avizovaného elektromobilu.

     Kredit na nabíjanie je až do 6000 eur! Ponuka platí pre vozidlá k priamemu odberu, aj pre vozidlá zadané do výroby, dodané do 31. 12. 2023.