SLEDUJTE NAŽIVO predstavenie prvého SUV od Rolls-Royce: CULLINAN!

ERIK STRÍŽ, 10.05.2018
PRÁVE TERAZ! Cullinan je priamou odpoveďou na neustále rastúci dopyt verejnosti po automobiloch kategórie SUV a takisto reakciou na popularitu tohto segmentu v Číne


Predávať sa začne tento rok a aj keď sa automobilka bráni označeniu za SUV, v skutočnosti bude ich nový model zaraďovaný práve do tejto sorty automobilov.Model Cullinan je dlho očakávaný a automobilka ho prezentuje ako svoju „finálnu výzvu“. Prvé SUV od renomovanej britskej značky Rolls-Royce má potenciál a ambície stať sa vôbec najluxusnejším esúvečkom sveta a myslíme si, že o tomto prvenstve nikto nepochyboval už v čase, keď koncern ohlásil vývoj takéhoto modelu.

Cullinan preberie typický dizajnový jazyk automobilky, predvedie ho však v celkom novej forme. SUV bude v porovnaní s nadrozmernými limuzínami výrazne vyššie, čím sa docieli celkový mimoriadny dojem.Projekt Cullinan je priamou odpoveďou na neustále rastúci dopyt verejnosti po automobiloch kategórie SUV a takisto reakciou na popularitu tohto segmentu v Číne. Čína je momentálne pre britský Rolls-Royce strategickým trhom a očakávame, že najväčšie odbytisko pre nový model bude práve na ďalekom východe.


SLEDUJTE S NAMI PRIAMY PRENOS Z PREDSTAVENIA ÚPLNE PRVÉHO SUV OD ZNAČKY ROLLS-ROYCE - MODEL CULLINAN!

Priamy prenos začína o 12:30 hodine nášho času.