Advertisement

Advertisement

Máj – najzamilovanejší mesiac plný svadieb a ozdobených áut (GALÉRIA)

Všetci sa za ním otáčame, mávame mu, trúbime na neho. Svadobný sprievod ozdobených áut a autobusov je parádna „podívaná“. Väčšina novomanželov sa snaží zarezervovať si termín svadby práve na máj, keď všetko vonku krásne kvitne, vonia a pôsobí tak romanticky.
Vydané  Text: 


Advertisement
Zdroj: Pinterest
A aby si svadbu užili aj susedia či len zvedaví okoloidúci, so svadobnou ozdobou to preháňame. Bábiky na prednej kapote už vyšli z módy a dnes sa tam ocitá skutočne čokoľvek. Najčastejšie sú to však kvety.
Zdroj: Pinterest
**Práve oddaní** Pergolu s nápisom „just married – práve oddaní“ na zadnom skle poznáme najmä z amerických filmov. Nechýbajú plechovky na šnúrke, uviazané o podvozok, aby pri jazde poriadne rinčali. Zvyk ozdobiť si takto svadobný voz, s ktorým už odchádzajú novomanželia z kostola je čoraz viac populárny aj u nás.
Pokračujte na ďalší príspevok »auto motor a šport č. 1/2024

Štatút reklamnej a propagačnej súťaže MONCLER SUNRISE – auto motor a šport č. 1/2024

 • PREAMBULA Tento Štatút propagačnej a reklamnej súťaže MONCLER SUNRISE – auto motor a šport“ (ďalej len „Súťaž“) je záväzným dokumentom, ktorý upravuje pravidlá Súťaže a presne určuje podmienky riadneho priebehu Súťaže (ďalej len „Štatút“). Článok I VYHLASOVATEĽ A PARTNER SÚŤAŽE 1.1 Vyhlasovateľom Súťaže je spoločnosť Motor Media CS s.r.o., sídlo: Námestie slobody 11, 811 06 Bratislava –… Prečítať celé

    
 • auto motor a šport č. 1/2024

  Štatút reklamnej a propagačnej súťaže HALLOWEEN MAN MYSTERY – auto motor a šport č. 1/2024

 • PREAMBULA Tento Štatút propagačnej a reklamnej súťaže HALLOWEEN MAN MYSTERY – auto motor a šport“ (ďalej len „Súťaž“) je záväzným dokumentom, ktorý upravuje pravidlá Súťaže a presne určuje podmienky riadneho priebehu Súťaže (ďalej len „Štatút“). Článok I VYHLASOVATEĽ A PARTNER SÚŤAŽE 1.1 Vyhlasovateľom Súťaže je spoločnosť Motor Media CS s.r.o., sídlo: Námestie slobody 11, 811 06 Bratislava… Prečítať celé

    
 • KĽÚČOVÝ MODEL ZNAČKY

  PRVÝ TEST KIA EV9: Výkonný luxus. Je však porovnávanie s BMW na mieste?

 • Na veľké SUV Kia EV9 sme čakali možno až príliš dlho, a tak vyburcovala naše očakávania. Prvé dva dni s modelom nám odhalili, či má EV9 právo považovať sa za vlajkovú loď značky.

   Na Slovensku sa predáva od 74 990 €, za čo dostanete verziu Earth 1st Edition RWD 99,8 kWh 149,5 kW. GT-Line 1st Edition ide potom od 82 990 €.  Zdá sa, že každé euro stojí za to.