Aktuality

Ford má nového generálneho riaditeľa! Aké sú jeho vízie?

FORD vyšek Summit
FORD vyšek Summit

Novým generálnym riaditeľom oficiálneho importéra vozidiel značky Ford na Slovensku, spoločnosti Summit Motors Slovakia, je od februára tohto roku Alexander Vyšek.

„Cítim, že je správny čas pridať sa k Fordu, keďže značka má veľmi atraktívne portfólio modelov, skvelý dizajn a ponúka širokú škálu produktov pre takmer každú skupinu zákazníkov. Mojím cieľom je vybudovať silný vzťah medzi slovenskými zákazníkmi a značkou Ford – chceme sa stať najlepšími v triede pri riešeniach mobility našich zákazníkov“, predstavil svoju víziu nový generálny riaditeľ.

Alexander Vyšek odštartoval svoju kariéru v automobilovom priemysle v roku 2005 v spoločnosti General Motors v Rakúsku, kde postupne získaval skúsenosti na viacerých pozíciách v oblasti marketingu, popredajných služieb a predaja. Od roku 2010 pôsobil ako manažér obchodných operácií a následne ako riaditeľ pre služby zákazníkom pre značku Jaguar a Land Rover v ČR.

„Ako prezident Summit Motors Slovakia som veľmi rád, že pán Vyšek prichádza do tímu ako generálny riaditeľ. Má dlhoročné skúsenosti v automobilovom priemysle a veríme, že do našej spoločnosti prinesie svieže myšlienky, dobrú atmosféru a dokáže prispieť k ďalšiemu rozvoju značky Ford na Slovensku, a to aj v období, kedy automobilový priemysel v globálnom meradle prechádza nebývalými zmenami“, dodal Keizo Takahashi.

Vybrané články

  1. 1

    TEST Mercedes-AMG EQE 43 4MATIC: Dobrý, lepší, najlepší – ktorý z nich je elektrický Mercedes?

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie