Zisťovali sme, aký typ svadobnej dopravy využívajú celebrity: Ktoré auto je pre ne najluxusnejšie?

07.03.2018
Či už ide o svadobné šaty, kytice alebo šperky celebrít, všetko zaujíma verejnosť, aj to v akom aute sa viezla dvojica na obrad, ako bolo vyzdobené a koľko celá veselka stála. Príchod svadobného auta na slávnostný ceremoniál je snáď jeden z najkrajších okamihov.

A byť svadobný šofér celebrít v akomkoľvek svadobnom aute je považované za privilégium. Takže, aký typ svadobnej dopravy využívajú celebrity v súčasnosti? Existuje, samozrejme, široký výber z luxusu, ale najtradičnejší transport tvorí moderný Rolls-Royce alebo Bentley.

Kráľovská svadba Kate Middleton & princa Williama

Kate Middleton a jej otec, Michael Middleton, prišli na svadbu v klasickom Rolls-Royce Phantom.

svadobné autá celebrít

Zatiaľ, čo Jej Veličenstvo kráľovná Alžbeta II. a jej manžel princ Philip, vojvoda z Edinburghu, sa dopravili do opátstva v kráľovskom Bentley.

svadobné autá celebrít

Po slávnostnom obrade princ William previezol svoju nevestu v britskej klasike, ktorou je Aston Martin Convertible 1969.

svadobné autá celebrít

Televízna svadba hviezdy reality šou Kim Kardashian

Kim Kardashian prišla na svoju svadbu v bielom Rolls-Royce Phantom. Prenajala si dokonca celú flotilu bielych Rolls-Royce Phantomov.

svadobné autá celebrít

Veľkolepá svadba supermodelky Kate Moss

Kate Moss tiež potrebovala viac svadobných áut a vybrala si šesť vozov značky Rolls-Royce Silver Shadow na prepravu všetkých 15 družičiek. Na svadobnú cestu sa však už nechala prepraviť vrtuľníkom.

svadobné autá celebrít
svadobné autá celebrít

Luxusná svadba speváčky Gery Halliwell

Bývalá speváčka kapely Spice Girls sa tiež nechala nahovoriť na Rolls-Royce. Vydávala sa v roku 2015 za šéfa F1, Christiana Hornera, bývalá Spice Girls si prenajala Rolls-Royce Silver Cloud III.

svadobné autá celebrít
svadobné autá celebrít

Zdroj: premiercarriage.co.uk