Topili by ste sa dobrovoľne v dodávke, hoci za pár miliónov? Títo herci si to doslova užívali! (VIDEO)

10.02.2018
Je veľa filmov, v ktorých auto, dodávka či motorka padajú s hercami do vody. Tí sa buď zachránia, alebo ostanú uväznení vo vraku na dne. Na podobné scény zvykneme zabúdať. Je však jedna taká mokrá, z ktorej zimomriavky máme dodnes.
Počiatok topenie v dodávke

Kto nevidel film Počiatok, revolučnú snímku na filmové efekty, šup stiahnuť z online filmotéky a máte postarané o parádny večer. Veľa sa už diskutovalo na jeho hlavnú tému, ktorou je snívanie, bdenie, podvedomie, nadvedomie.

Filmové topenie, ktoré nás baví

Hýkali sme nad extra kamerou, inovátorským strihom aj špeciálnymi efektami. Vizuálne a technicky sa nám však najviac zapísala do pamäti paradoxne scéna, celkom jednoduchá, ale sledovali sme ju bez dychu! Hlavní hrdinovia v nej totiž padajú v dodávke do vody a topia sa. Ani však nemihnú brvou!

Počiatok topenie v dodávke

Hoci ide o spomalené zábery, sú autentické, bez počítačových trikov! Všetci sa museli namočiť, vyskúšať si zadržať dych, potlačiť paniku z pocitu topenia sa a zahrať aj pod vodou, že vlastne len spia.

Trénovali pľúca

Úžasné herectvo, a keď vám ešte prezradíme, že scénu nakrúcali až 7-krát a dych museli zakaždým zadržať na celé tri-štyri minúty, kým dostali od potápačov kyslík z bomby, klobúk dolu!

Pozrite si scénu z filmu vo VIDEU.

Zdroj: mtv.com