Advertisement

Advertisement

Nová Mazda 6 – Pozrite si prvé oficiálne fotografie!

Bomba? Ani nie..
Vydané  Text: 


Advertisement
Koncept Mazda Vision Coupe sa automobilke podaril a tajne sme dúfali, že niektoré dizajnové prvky preberie nová Mazda 6. Žiaľ, ako pri modeli CX-5, aj pri novej šestke stavili dizajnéri na evolúciu. Dôkazom sú prvé dve fotografie, ktoré Mazda nedávno zverejnila. Odkaz modelu CX-5 tak nájdeme aj v interiéri. Dizajn palubnej dosky nie je typický. Zvláštny je hlavne pohľad na prázdne miesto pod stredovými výduchmi klimatizácie.
Pod kapotou sa tiež objaví nový preplňovaný benzínový motor SKYACTIV-G 2,5 T. V ponuke však nájdeme aj atmosférické verzie s možnosťou vypínania dvoch valcov. Nebudú chýbať ani rôzne bezpečnostné systémy či radarový tempomat. Viac sa dozvieme na autosalóne v Los Angeles, kde novinku 29. novembra oficiálne predstavia.
Automobilový priemysel čelí najťažšej skúške od samotného vzniku. Vysporiadať sa musí nielen s novými technológiami, reguláciou či elektrickou revolúciou, ale aj s čoraz častejším prehodnocovaním významu a dôležitosti automobilov v našich životoch. Ako to celé nakoniec dopadne, zatiaľ nie je známe. Transformácia sa však ešte len začína a budem veľmi rád, keď sa na túto cestu vyberiete spolu so mnou. Držte si klobúky!

Pokračujte na ďalší príspevok »KĽÚČOVÝ MODEL ZNAČKY

PRVÝ TEST KIA EV9: Výkonný luxus. Je však porovnávanie s BMW na mieste?

  • Na veľké SUV Kia EV9 sme čakali možno až príliš dlho, a tak vyburcovala naše očakávania. Prvé dva dni s modelom nám odhalili, či má EV9 právo považovať sa za vlajkovú loď značky.

     Na Slovensku sa predáva od 74 990 €, za čo dostanete verziu Earth 1st Edition RWD 99,8 kWh 149,5 kW. GT-Line 1st Edition ide potom od 82 990 €.  Zdá sa, že každé euro stojí za to.
  • FIREMNÉ AUTO

    Výhody veľkých teraz aj pre malých. Škoda vám dá flotilové zľavy či extra starostlivosť už pri kúpe jedného vozidla

  • Hovorí sa, že byť veľký má svoje výhody. V tomto prípade to znamená, že spoločnosť Škoda Auto Slovensko – líder vo fleetovom segmente – dokáže ponúknuť zvýhodnenú flotilovú ponuku pre firemných zákazníkov už pri kúpe jedného vozidla. To zahŕňa lepšie ceny, množstvo vozidiel ihneď skladom či ďalšie výhody vo financovaní a starostlivosti o vozidlo.