Aktuality

Škoda spravila v Šamoríne okázalú šou k novému Karoqu

Keď sa očakávajú vysoké predaje, je tomu prispôsobiť aj všetky marketingové aktivity. Škoda je lídrom nielen na našom trhu a jej prostriedky sú teda dostatočne vysoké na to, aby realizovala veľkolepé akcie pre svojich dílerov.

Viac fotiek nájdete v galérii k článku!

Škoda zorganizovala na Slovensku medzinárodné produktové školenie pre vyše 3 800 predajných a servisných pracovníkov. K dispozícii mali až 120 kusov nových SUV Karoq, s vďaka ktorým sa mohli s novinkou podrobne oboznámiť.

Asi pred mesiacom sme boli pritom, ako desiatky pracovníkov pripravovalo priestory luxusného športoviska a hotela X-Bionic Sphere v Šamoríne pre potreby Škody. Priestory hotela sa pritom zmenili priam dramaticky: inštalovali sa rozmerné expozícíe, vymenili sa všetky obrazy na chodbách, na každom kroku boli prítomné motívy Karoqu a aj samotné vozidlá.

Celkovo sa na veľkolepej marketingovej akcii škodovky vystriedalo až 3800 predajcov z 22 krajín.

Škoda Karoq v X-Bionic Sphere v Šamoríne (od 5. októbra do 11. novembra 2017)

Škoda k téme uvádza: „Slogan marketingovej kampane, ktorá bude predaj automobilov ŠKODA KAROQ podporovať, je „Another Way“, teda vidieť veci inak. V rovnakom duchu sa nesie aj toto podujatie, na ktorom sa v rezorte X-Bionic Sphere zúčastňuje 3 826 predajcov, vedúcich predaja a servisných poradcov ŠKODA z 22 krajín.

V priebehu mesiaca (od 5. októbra do 11. novembra) spoznajú „ŠKODA KAROQ story“ z pohľadu zákazníka – od prvého pohľadu na kompaktnú karosériu, cez jeho prezretie v showroome autorizovaného predajcu, až po vyskúšanie automobilu na cestách. Odborné vedomosti tak skombinujú s vlastnými skúsenosťami a prežitými pocitmi počas jazdy. K dispozícii majú rozsiahlu flotilu, ktorú tvorí až 120 automobilov ŠKODA KAROQ. Kompaktné SUV tak priťahujú pozornosť nielen svojim dizajnom, ale aj úctyhodnou koncentráciou.“

Azubi Cars Škoda
Erik Stríž je motoristický novinár, šéfredaktor denníka Autoviny.sk a redaktor časopisu auto motor a šport. Pripravuje témy, aktuality a testy automobilov. Zvýšenú pozornosť venuje legislatíve súvisiacej s dopravou a bezpečnosti.
Zaujíma vás riešenie dopravného problému alebo pre nás máte tip na článok? Napíšte na tip@motoristickynovinar.sk

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie

Test Moto Guzzi V7 Stone 850 v auto motor a šport č. 8/2022 na strane 82
MOTO

Nefalšovaný zážitok / Test Moto Guzzi V7 Stone 850

Začiatok leta vyhnal teploty do šialených výšok. Preto keď sa nám v redakcii objavila žlto-čierna Moto Guzzi V7 Stone, hľadali sme spôsob, ako naplno využiť jej potenciál na schladenie sa. Keďže vieme, že Záhorie ponúka veľa zážitkov spojených s vodou, dlho sme neváhali.