Autor: Redakcia

Články od autora
Škoda Scala 1.5 TSI červená
Magazín

Autá nikdy neboli také dobré! Toto je dôkaz, že nové modely sú lepšie než tie staré:

Väčšinou sa zaujímame o to, aké sú autá súčasnosti, prípadne, aké koncepty dopravy budúcnosti na nás v blízkej či vo vzdialenejšej budúcnosti čakajú. Pri príležitosti 30. výročia nežnej revolúcie sme sa však pohrabali v archívoch a štatistikách a podľa dostupnosti údajov sme sa spolu s nemeckými kolegami pozreli na to, kam sa moderné autá posunuli z minulosti. Či náhodou nie sú lepšie, bezpečnejšie a komfortnejšie.
Nissan GT-R test galerie
Aktuality

Nissan GT-R test galerie

Making its global debut at the New York International Auto Show this past March, the 2017 Nissan GTR has been updated with an exciting new look both inside and out, as well as receiving major driving performance enhancements in key areas, which include a significantly reinforced chassis and more power from its twinturbocharged 3.8liter 24valve V6. The new GTR is also more comfortable than ever before, with a new sense of elegance and civility that one would rarely find in such a highperformance super sports car. In all, these revisions represent the most significant changes made to the model since it was introduced in 2007.
FIAT Ducato: Ikona sa vracia
Magazín

Fiat Ducato: Ikona sa vracia

Ak sa pohybujete vo svete dodávok, výraz Ducato poznáte asi najdlhšie. Je to jeden z najstarších, najstabilnejších a zároveň najúspešnejších modelov svojej kategórie. Nová generácia dostala nové motory, prevodovky a asistenčné systémy.